Jaroslav STANĚK - PRO.EX - architektonické a inženýrské činnosti, projektování, poradenství
projektování staveb a interiérů, projektová dokumentace, zaměření objektů, IGR průzkum, autorský dozor, prostorové modely včetně zákresů do reálného prostředí | obsah

Společnost

Ateliér PRO.EX

Architektonický a projektový ateliér PRO.EX byl založen v roce 1993 a svoji činnost v oblasti projektování staveb, exteriérů a interiérů provozuje na základě ŽL vydaného fyzické osobě pod obchodním jménem Jaroslav Staněk - PRO.EX. Vedoucím ateliéru a majitelem firmy je ing. arch. Jaroslav Staněk (autorizovaný architekt ČKA 01097), odborník s 28 letou praxí, který dříve pracoval např. v Metroprojektu, PÚ VHMP - ateliér 3 (ved. architekt K.Prager), PIZ Průmstav apod.

Firma je pojištěna k odpovědnosti za škodu u České pojišťovny a.s. do výše 2 mil. Kč.

Naší hlavní prioritou je kromě špičkové kvality výsledného produktu především osobní přístup ke klientovi, flexibilita a krátké dodací lhůty. Na základě Vaší žádosti Vám rovněž můžeme obratem předložit bezplatnou cenovou nabídku.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kdykoli kontaktovat. Doufáme, že Vás naše nabídka osloví a těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

ing. arch. Jaroslav Staněk
up up